Автоелектрик

Не працюють очисники скла, не опускаються склопідйомники? Габаритні вогні не вмикаються? Машина взагалі не заводиться? Можливо, причина саме в несправності електрики.

Приїжджайте чи доставляйте ваш автомобіль до нас в сервісний центр і сертифіковані автоелектрики діагностують справжню причину несправності та усунуть її.

В першу чергу - діагностика

Дроти, системи управління, генератор, стартер, замок запалювання, зовнішні і внутрішні світлові прилади – відмова цих елементів може супроводжуватись частковим або повним збоєм в роботі автомобіля.

Як визначаємо причину несправності:

  1. Первинна безкоштовна діагностика по прибутті авто в сервіс. Наш майстер оглядає авто, заповнює «дефектовку» і якщо причина несправності очевидна, відразу оцінює вартість робіт та після вашої згоди відправляє машину на ремонт/заміну. Займає близько 15-ти хвилин.
  2. Поглиблена діагностика.У випадку неоднозначної причини несправності ваш автомобіль проходить перевірку на спеціальному профільному обладнанні. В залежності від випадку, займає від 1-ї години.

Тільки після високоточної діагностики на спеціалізованому обладнанні автоелектрик виявляє справжню причину неоднозначної причини несправності.

Професійне діагностичне обладнання

Для виявлення несправностей в електричних модулях майстри нашого сервісу використовують універсальні діагностичні прилади Bosch:

  • FSA 560
  • KTS 520

А також спеціалізоване дилерське діагностичне обладнання для моделей авто:

  • Lexus
  • Toyota
  • Kia
  • Hyundai

Вся процедура діагностики несправностей проходить згідно найсуворішій відповідності стандартам Bosch. Застосування цього спеціалізованого діагностичного обладнання дозволяє автоелектрикам точно виявити потрібні ділянки електроланцюга для локалізації проблеми і подальшого виявлення зони несправності. Для роботи з цими приладами всі автоелектрики нашого центру пройшли атестацію Bosch і мають підтверджуючі це сертифікати.

Автоелектрик

Наша сервісна станція має доступ до системи HotLineBosch для детальної розшифровки результатів показань приладів. Фахівці покладаються не лише на власний досвід, але і на досвід тисяч фахівців глобальної корпорації Bosch – провідного виробника автоелектроніки.

Вартість діагностики: від 150 грн. в залежності від моделі авто і характеру поломки.

Автоелектрика: ремонт і заміна

Коректна діагностика – це лише частина задачі, хоча й вагома, що виконується автоелектриком. Після діагностики майстер зв'язується з вами, пояснює причину несправності і про способи її усунення.

Тільки після узгодження з вами строків і вартості робіт, фахівці сервісу приступають до ремонту. Якщо деталь можна відремонтувати – наші майстри її відремонтують. Проводимо кваліфікований ремонт і заміну як електричних модулів у комплексі, так і їх локальних елементів.

Оригінальні запчастини Bosch

Якщо деталь чи модуль неможливо відремонтувати, то ми можемо встановити оригінальну запчастину Bosch (таку ж, якою ваш автомобіль був з самого початку обладнаний при складанні на заводі).

У випадку несумісності елементів вашого авто з запчастинами Bosch, встановимо деталь вашого виробника – у нас є власний великий склад автозапчастин для різних марок авто. Ви також можете надати для встановлення деталь, яку до цього купили власноруч.

Дешевше, ніж здається

Політика співпраці з Bosch, а також власний склад і матеріальна база, дають вигідні умови обслуговування в нашому сервісі всім клієнтам: всі електричні і електронні автокомплектуючі надаємо за вигідними конкурентними цінами у Києві. 

Автоелектрик: гарантія в нашому сервісі

Наш сервіс не тільки надає гарантію на деталі та власні роботи, але і є сертифікованим центром з гарантійного ремонту автозапчастин. Приймаємо автомобілі на гарантійне обслуговування і ремонт, навіть якщо встановлення обладнання було проведене в іншому центрі.

Дзвоніть або записуйтесь на СТО прямо зараз  і отримайте високоякісний ремонт автоелектрики на сертифікованій станції в Києві