Фарбування

Фарбування авто

Кожне авто має свій колір. Він виділяє його переваги, згладжує недоліки і робить машину знаковою. Вашому автомобілю потрібне повне або локальне фарбування? Діє власна лабораторія з підбору фарб, фахівіці якої оперативно і в короткий термін підберуть зі 100%-м попаданням кольоровий відтінок вашого автомобіля, якісно і оперативно проведуть фарбування.

Яке саме фарбування вам потрібно?

  • Повне фарбування. Якщо ви хочете освіжити чи змінити колір авто.
  • Локальне фарбування. Якщо фарбування потребують окремі елементи авто – багажник, бампер, крило, капот, дах, двері.
  • Фарбування дисків

Підберемо вашому авто його винятковий колір

Неписаного правила –  робити колір авто унікальним, притримуються всі виробники автомобілів. Порівняйте колір вишневого Мустанга і вишневого Кадиллаку: вони, безсумнівно, відрізняються. Автомаляри нашої компанії знають усі тонкощі фарбування авто.

Скільки часу займає фарбування автомобіля, скільки коштує?

Як правило, більшість автомобілів, які потребують фарбування, спочатку приїжджають до нас на ремонт кузова. Тому спочатку проводимо ремонтні роботи, а потім фарбування.

Як відбувається:

  1. Ви приїжджаєте до нас і ваш автомобіль проходить первинну безкоштовну діагностику – приймальник оглядає авто, описує авто згідно критеріїв зовнішнього огляду і проводить комплексну візуальну перевірку (від двірників і кондиціонера до акумулятора) – діагностика займає 15-20 хвилин.
  2. Якщо потрібен ремонт кузова, то спочатку усуваються вм'ятини на авто.
  3. Далі, на проблемну ділянку наноситься кислотний ґрунт.
  4. Після цього звичайне ґрунтування.
  5. Обробка абразивом і замивання ґрунту.
  6. Після цього авто поміщають в спеціальний бокс для фарбування, де обклеюються деталі, яким фарбування не потрібно.
  7. Далі в кілька шарів виконується фарбування автомобіля і лакування.

Вся процедура в залежності від складності випадку займає 2-3 дні. Вартість напряму залежить від характеру робіт, області для фарбування і типу фарби, яка використовується.

Приїжджайте до нас для фарбування автомобіля і отримайте високу якість послуг і робіт, які відповідають вашому відношенню до свого авто.

Майстри виконають фарбування вашого авто на кращому професійному обладнанні в галузі згідно високим стандартам якості Bosch