Кузовний ремонт

Ремонт бампера, усунення вм'ятин на металевих деталях, відновлення геометрії кузова авто – всі ці види кузовного ремонту виконують фахівці.
ремонт кузову

Приїжджайте або привозьте ваш автомобіль з будь-якою несправністю кузова і наші майстри відновлять його початкову геометрію, форму і підберуть ідентичний базовому колір для відремонтованих деталей.

Комплексний ремонт кузова включає в себе наступні етапи

  • Відновлення геометрії авто
  • Ремонт і заміна елементів кузова
  • Рихтування авто

У випадку найважчих пошкоджень кузова проводимо повний цикл відновлювальних робіт, включаючи всі процеси з трьох перерахованих вище пунктів. Якщо ж на кузові авто є невеликі подряпини або глибокі деформації, то проведемо тільки рихтувальні роботи. При необхідності видалимо вм'ятини без фарбування.

Відновлення геометрії авто

Серйозна деформація кузова або порушення геометрії – проблема не тільки естетична. Якщо кузов деформований, на автомобілі їздити дуже небезпечно. Річ в тому, що порушення геометричних пропорцій кузова веде до порушення ширини колії, колісної бази, ходової, а це дуже серйозно. Керування таким авто просто протипоказано.

Геометрія авто може порушитись:

  • з часом в результаті їзди по нерівним дорогам і ямам
  • в результаті наїзду на перешкоду
  • внаслідок ДТП

Візуально визначити невелику деформацію конструкції неможливо. Опосередковано про це може свідчити багажник, капот чи двері, що погано зачиняються.

Помітили щось подібне у вашому авто?

Доставляйте автомобіль в сервіс на ремонт кузова. Для цього використовуємо високотехнологічний стенд для виявлення всіх геометричних відхилень, а також краще обладнання у галузі для відновлювальних робіт. Наші фахівці – це атестовані  майстри, які в своїй роботі використовують практичні багаторічні знання в поєднанні з передовими інноваційними рішеннями, в тому числі й у сфері ремонту конкретних марок авто.

Ремонт і заміна деталей кузова (Київ)

Якщо деформація з'явилась у місці кріплення кузовної деталі, наприклад, бампер зламаний у місці кріплення, то звичними рихтувальними роботами не обійтись. Рихтування і фарбування бампера буде виконано тільки після ремонту.

Ми завжди намагаємось зробити ремонт авто максимально вигідним для наших клієнтів: все, що можна відремонтувати – ремонтуємо. Міняємо лише ті запчастини, які взагалі не підлягають ремонту. Для оптимізації ваших витрат можемо встановити аналог або надану вами деталь.

У випадку встановлення нової деталі, ви також відчуєте вигоду ремонту в нашому сервісі – вигідна вартість оригінальних комплектуючих. Перед встановленням елементів кузова виконуємо їх фарбування після ретельного підбору ідентичного кольору.

Привозьте ваш автомобіль в наш сервіс в Києві і після огляду фахівці оцінять характер дефекту, а також способи, строки і вартість їх виправлення.

Рихтувальні роботи

Після ремонту деталі виконуємо повний цикл робіт з рихтування кузова: від ґрунтування кислотним ґрунтом до багатошарового фарбування і лакування. В підсумку, відремонтована деталь повноцінно вписується в загальну архітектуру авто не тільки конструкційно, але і з точки зору ідентичності кольору. При необхідності виконаємо видалення вм'ятин без фарбування, якщо цілісність лакофарбового покриття не порушено.

4 причини приїхати для рихтування кузова:

  1. Наша команда – це кращі сертифіковані фахівці з багаторічним досвідом і любов'ю до своєї роботи
  2. У нас кращі оригінальні запчастини за вигідними цінами для наших клієнтів
  3. В нашому сервісі є склад автозапчастин – виконуємо ремонт в максимально короткий термін, дотримуючись всіх технічних норм
  4. Контроль якості виконуваних робіт.

Справний кузов – це ваша безпека в автомобілі. Привозьте ваше авто і отримайте високоякісний ремонт кузова з гарантією на деталі і виконані роботи