Ремонт

Безвідмовна робота автомобіля – це виключно справа часу. Якщо в вашому авто спостерігається несправність, приїжджайте в Бош Авто Сервіс «Світ-Авто» для ремонту автомобіля. Фахівці нашої сертифікованої СТО виконають повний цикл ремонтних робіт (від рихтування кузова до ремонту двигуна).

Ремонт автомобіля в Бош Авто Сервіс «Світ-Авто» – це комплекс робіт направлений на глобальне і локальне відновлення функціональності авто, а саме:

Передове галузеве обладнання для діагностики і ремонту, а також штат високопрофесійних сертифікованих майстрів дозволяють нам проводити всі ремонтні роботи згідно високим вимогам стандартів сучасного автосервісу та внутрішньої політики компанії у самий стислий термін.

Ремонтні роботи
розвал сходження
Розвал-сходження – перевірка кутів установки коліс в горизонтальній і вертикальній площині.
ремонт КПП
В нашому сервісному центрі ви можете провести якісний і оперативний ремонт КПП.
ремонт кузову
Ремонт бампера, усунення вм'ятин на металевих деталях, відновлення геометрії кузова авто – всі ці види кузовного ремонту виконують фахівці.
сервіс рихтування
Під рихтуванням ми маємо на увазі усунення нерівностей, вм'ятин і подряпин на автомобілі: дверях, багажнику, капоті, бампері, крилах.
ремонт двигуна
Несправності двигуна стаються нечасто. А в порівнянні з частотою необхідності ремонту кузову – взагалі лише інколи.
ремонт рульового управління
Кермо заїдає або крутиться з ривками? При поворотах чути клацання? Це явні ознаки несправності рульового керування.
Ремонт ходової київ
Передня і задня підвіска в комплексі з колесами утворюють ходову частину.

Записуйтесь на ремонт автомобіля в Києві в Бош Авто Сервіс «Світ-Авто» прямо зараз і отримайте високий рівень обслуговування і проведення ремонтних робіт з гарантією на деталі і виконані роботи

Галерея