Рульове управління

Кермо заїдає або крутиться з ривками? При поворотах чути клацання? Це явні ознаки несправності рульового керування.
ремонт рульового управління

Вашому авто потрібен якісний професійний ремонт рульового механізму? Привозьте ваш автомобіль і наші фахівці виконають кваліфіковану діагностику, обслуговування і ремонт механізму керування – повернуть зручність і безпеку водіння вашому авто.

Що таке рульове управління і чому йому потрібен ремонт?

Рульовий механізм – це система управління автомобілем. Тертя, ударні навантаження і інші зовнішні фактори приводять до того, що всі елементи рульового механізму міняють свої технічні властивості. Як результат – з'являються люфти, підвищується тертя елементів, зношуються деталі – система і її модулі виходять зі стану ідеального функціонування. Порушення роботи кожного з цих модулів призводить до порушень керованості авто і зводить безпеку пересування в ньому до мінімуму.

Ремонт рульового механізму не можна відкладати, якщо одна з ознак спостерігається в вашому авто.

Основні ознаки несправності рульового механізму

 1. Для повороту керма треба прикладати значні зусилля.
 2. При повертанні керма чутно клацання.
 3. «Стукає» при погойдуванні керма, коли авто не рухається.
 4. Колеса реагують на повертання керма із запізненням.
 5. Гудить під капотом при обертанні керма, коли авто не рухається.
 6. Рульове колесо важче обертати в одному напрямі, ніж в зворотньому.
 7. В гідропідсилювачі керма знизився рівень рідини.

У разі таких відхилень в управлінні для доставки авто в сервіс з метою безпеки рекомендуємо скористатися послугами евакуаторного транспортування. Попередньо зателефонуйте нам, домовтесь про час приїзду і наш майстер прийме автомобіль для ремонту протягом 15-20 хвилин після прибуття в зону прийому.

Діагностика і ремонт рульової рейки 

В 1894 році Альфред Вашерон прийняв участь у гоночному змаганні на авто з рульовим колесом замість румпеля. І цей день став справжньою революцією. Більш ніж за 100 років рульовий механізм із найпростішої установки трансформувався в складну систему, яка потребує високотехнологічної діагностики для виявлення несправностей в роботі.

Для діагностики використовуємо:

 • Універсальні діагностичні прилади Bosch
 • Дилерські діагностичні прилади Hyundai, Toyota, Lexus, Kia.

Після прийому авто відправляємо його на лінію діагностики, де наші майстри тестують і перевіряють всі модулі рульової системи на наявність дефектів, перевіряють окремі ділянки до повноцінного виявлення причини несправності.

Як тільки причина виявлена, зв'язуємось з вами і розказуємо про способи вирішення проблеми, чи потрібен ремонт рульової рейки, що потрібно замінити, строки і вартість ремонту. Приступаємо до ремонту відразу після вашого підтвердження. У нас є власний склад автозапчастин, тому установку проводимо, як правило, в короткий термін. За виключенням нестандартних модифікацій.

Які деталі встановлюємо:

 • Конвеєрні з клеймом бренда авто.
 • Вторинний ринок – брендові запчастини.
 • Надану вами запчастину.

На деталі, придбані в нашому сервісі, надаємо гарантію – до півроку чи на 20 тис. пробігу згідно законодавству України. На виконані роботи також надаємо гарантію.

4 причини проводити ремонт рульового управління

 • Професійна діагностична база.
 • Вигідні ціни на оригінальні запчастини з клеймом бренда або вторинного ринку.
 • Гарантія на встановленні запчастини і виконані роботи.
 • Всі наші майстри мають сертифікати Bosch – всі роботи з діагностики, обслуговування і ремонту авто проводяться згідно стандартам міжнародного постачальника технологій і послуг в області автомобільних технологій.

Телефонуйте нам прямо зараз, доставляйте автомобіль на діагностику і ремонт рульової рейки і ми повернемо вашому авто безпеку і зручність керування, використовуючи передові системи діагностики і ремонту