Рихтування

Під рихтуванням ми маємо на увазі усунення нерівностей, вм'ятин і подряпин на автомобілі: дверях, багажнику, капоті, бампері, крилах.
сервіс рихтування

В залежності від характеру дефекту проводять наступні види рихтування в Києві:

 • Видалення вм'ятин без фарбування, якщо візуальне пошкодження лаку відсутнє.
 • Локальне рихтування, якщо пошкоджені окремі елементи кузова, але при цьому цілісність їх кріплень не порушена. Подряпини, вигини і пориви на кузові усуваються за допомогою локального рихтування. Рихтування дисків – це також різновид локального рихтування.
 • Капітальне рихтування, якщо пошкодження охоплюють не тільки самі деталі, але і місця їх кріплення. В таких випадках проводиться демонтаж цих деталей, виконується їх рихтування, а після процедури елементи встановлюються назад з дотриманням всіх технологічних правил для відновлення ідеальної геометрії авто.

Як проходять роботи, скільки часу займають?

В середньому процес локального рихтування займає 2-3 дні.

Як все проходить:

 1. Ви приїжджаєте до нас після попереднього дзвінка. В зоні прийому наш майстер описує ваш автомобіль згідно дефектовочного листа (візуальна комплексна перевірка). Оглядає і оцінює вартість і термін усунення основної поломки, а також надає список рекомендованих додаткових робіт (виконуємо тільки після узгодження з вами). Наприклад, окрім вм'ятини на дверях ще й двірники не працюють. Прийом, як правило, займає 15-20 хвилин.
 2. Після візуального огляду автомобіль відправляють безпосередньо до ремонтного павільйону, де виконується рихтування кузова. А ви отримуєте документи про прийняття авто на обслуговування.

В процесі робіт по відновленню геометрії кузова:

 • Видалять вм'ятини на деталях кузова.
 • Виконають ґрунтування кислотним автомобільним ґрунтом.
 • Виконають ґрунтування звичайним ґрунтом.
 • Проведуть обробку абразивами і замивання.
 • Далі авто поміщається в спеціальну камеру, де елементи кузова без дефектів оклеюються і виконується фарбування деталей. Фарба наноситься в декілька шарів (1 шар висихає в камері 2-3 години).

Коли рихтування кузова виконано, і весь комплекс відновлювальних робіт завершено, наш майстер з вами зв'язується, і ви забираєте свій автомобіль.

4 головних причини проводити рихтування авто:

 1. Точність. Для високоточного відновлення геометрії кузова в нашому сервісі є професійний рихтувальний стенд.
 2. Високий контроль якості робіт. Всі процеси з ремонту і рихтування в сервісі проходять згідно єдиних стандартів Bosch і високих вимог внутрішньої політики компанії.
 3. Високоточне відновлення. Для рихтування і видалення вм'ятин на авто без фарбування використовуємо особливі технологічні підходи, що дозволяють досягти гранично високої якості робіт по відновленню.
 4. Гарантія. На всі виконані роботи надаємо гарантію.

Приїжджайте до нас на локальне або глобальне рихтування і отримайте найвищу якість обслуговування і виконуваних робіт гідне вашого авто. Також в нашому списку послуг є рихтування кузова без фарбування.

Потрібне рихтування авто в Києві? Записуйтесь до нашого сервісу через форму зворотного зв'язку і ми відновимо справжню естетику вашого авто в оптимальний термін