ТО

«Авто-Всесвіт» - ваша станція технічного обслуговування

ТО автомобіля або технічне обслуговування – це комплекс заходів з контролю функціонування і обслуговування ключових модулів автомобіля для підтримання його технічної справності.

Які бувають види технічного обслуговування і коли потрібно його проходити?

 • Перше технічне обслуговування або ТО-1. Проводиться з метою попередження випадкових несправностей, підвищення витрат палива і мастильних матеріалів, підвищення рівня забруднення зовнішнього середовища.
 • Друге технічне обслуговування або ТО-2. Має ті ж цілі, однак проводиться більш предметно, з деінсталяцією деяких комплектуючих і діагностикою за допомогою спеціального обладнання.
 • Сезонне ТО. 10 000-15 000 км або один раз на рік.

Кожен автомобільний бренд в сервісній книжці авто вказує періодичність проходження ТО-1, ТО-2 і пробіг, після якого автомобіль має пройти конкретну діагностику і обслуговування.

ТО в «Авто-Всесвіт»

«Авто-Всесвіт» – це професійна сертифікована сервісна станція Bosch. Ми проводимо всі процедури по діагностиці, обслуговуванню і ремонту будь-яких марок авто, незалежно від року випуску. Приїжджайте до нас на ТО автомобіля і будьте впевненні у високому рівні проведення всіх робіт по діагностиці і обслуговуванню.

Проводимо діагностику і обслуговування автомобілів з використанням наступного обладнання:

 • Діагностичні прилади Bosch FSA 520 і KTS
 • Дилерське діагностичне обладнанняToyota, Hyundai, Lexus, Kia
 • Лінія діагностики для перевірки ходової
 • Прилад для прокачування гальмівної системи Вінс
 • Прилад з діагностики довгострокової служби акумуляторних батарей
 • Прилад для заміни мастила в коробці передач з повним видаленням залишків старого мастила

Професійний підхід і високоточна діагностика

Всі профільні фахівці нашого сервісу пройшли атестацію для роботи з дилерськими діагностичними приладами і приладами Bosch. У нас також є доступ до системи HotLine від Bosch, що дозволяє максимально точно розшифрувати покази спеціалізованого діагностичного обладнання для високоточного виявлення причини несправності.

ТО автомобіля в Києві у нашому сервісі це:

 1. Високі стандарти якості діагностики, обслуговування і ремонту. Всі процеси, що проходять в нашому сервісі, починаючи від прийому авто і закінчуючи комплексним ремонтом, проходять згідно стандартам Bosch.
 2. Сертифіковані фахівці з багаторічним досвідом. Наші майстри володіють не лише передовими знаннями в області діагностики і ремонту, але і мають свій власний практичний досвід, що дозволяє справлятися навіть з самими непростими несправностями.
 3. Гарантія на ремонт і деталі.

Приїжджайте до нас після попереднього дзвінка або запису, наш майстер прийме ваш автомобіль і повідомить вам про термін проведення ТО.

Записуйтесь на ТО в нашому сервісі і отримайте обслуговування вашого авто згідно  світових стандартів якості